O nas

Biuro Adria

Biuro rachunkowe ADRIA s.c. świadczy usługi najwyższej jakości z zakresu księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej przedsiębiorstw. Nasza oferta skierowana jest do średnich i małych firm z różnych branż. Naszymi Klientami są zarówno duże spółki kapitałowe jak i osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Istnieje możliwość odbioru dokumentów u Klienta.

 

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a nasza współpraca oparta jest przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu. Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w okresie trwania umowy o świadczenie usług księgowych, jak i po zakończeniu współpracy.

O nas - Współpracując z nami Możesz zyskać

Współpracując z nami Możesz zyskać

Decydując się na powierzenie nam księgowości swojej firmy Klient oszczędza czas, który może poświęcić na jej rozwój. Udzielając nam pełnomocnictwa Klient uwalnia się od konieczności odwiedzania Urzędu Skarbowego oraz ZUS.

 

Nasze usługi wykonujemy w sposób rzetelny, profesjonalny i terminowy. Odpowiadamy na wszystkie, nawet najbardziej nietypowe pytania naszych Klientów. Żadnych pytań nie zostawiamy bez odpowiedzi.

Bierzemy pełną odpowiedzialność Za nasze działania

Naszą działalność prowadzimy w oparciu o licencję Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze działania – działalność naszego biura objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem OC.

 

Księgowość oraz kadry i płace prowadzimy przy użyciu programu komputerowego CDN OPTIMA, który daje możliwość przesłania każdemu Klientowi różnych szczegółowych zestawień przez Internet.

Misja Naszego biura

Misją Biura Rachunkowego ADRIA s.c. jest świadczenie kompleksowych i profesjonalnych usłuch księgowo-kadrowych.

Wychodzimy naprzeciw wymaganiom

Stawiamy na wiedzę, innowacyjność, bezpieczeństwo oraz pełną satysfakcję Klientów.

Każdy jest dla nas najważniejszy

Każdy z naszych Klientów jest dla nas najważniejszy. Każdy z nich jest dla nas partnerem biznesowym.

Indywidualne podejście

nasza współpraca oparta jest przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu. Obsługa Klienta odbywa się w miłej i przyjemnej atmosferze.

Jesteśmy rzetelni, profesjonalni i terminowi

Odpowiadamy na wszystkie, nawet najbardziej nietypowe pytania naszych Klientów. Żadnych pytań nie zostawiamy bez odpowiedzi.

Zespół Poznaj nasz zespół

Joanna Rębacz

Joanna Rębacz

Właściciel

Zawodowo księgowa, mgr rachunkowości UEK, posiadaczka certyfikatu MF do prowadzenia ksiąg rachunkowych. W pracy wykonuje cuda. Prywatnie matka i żona, posiadaczka psa i dwóch kotów. Rozgadana ekstrawertyczka otwarta na kolejne znajomości. Kocha podróże, góry, zapach skoszonej trawy i burze. Nie lubi siedzieć w miejscu.

Anna Cyrnek

Anna Cyrnek

Właściciel

Zawodowo księgowa, ukończyła Finanse i Bankowość, a także Rachunkowość na UEK, posiadaczka certyfikatu MF do prowadzenia ksiąg rachunkowych. W pracy dokładna, skoncentrowana na zadaniu. Zawiłości podatkowe to dla niej nie problem. Właścicielka dwóch kotów oraz kilku własnoręcznie zrobionych czapek. Prywatnie miłośniczka Włoch i języka włoskiego, podróży małych i dużych szczególnie jesienią.

Teresa Ziemba

Teresa Ziemba

Kadrowa

Absolwentka UEK Zarządzanie Firmą i UJ Prawo Pracy, uwielbiająca kazusy pracownicze i zawiłości ZUS. Prywatnie żona, matka dwójki nastolatków, właścicielka czworonożnej Dolly. Na co dzień ceniąca zapach świeżo pieczonej szarlotki w gronie najbliższych i przyjaciół. Największą frajdę sprawiają kopanie w ziemi, kolekcjonowanie setki kwiatów, krzewów i drzew, wędrówki górskie i zakwasy Wśród znajomych ksywa - "Maja w ogrodzie".

Aneta Piela

Aneta Piela

Księgowa

Absolwentka ekonomii UEK. W trwałym związku z księgowością od paru lat. Prace wykonuje sumiennie i rzetelnie. Prywatnie miłośniczka dobrej książki (zwłaszcza kryminałów), zajęć fitness oraz wędrówek górskich. Lubi poznawać nowych ludzi, dużo się uśmiechać oraz jeść niezliczoną ilość czekolady.

Patrycja Uroda

Patrycja Uroda

Księgowa

Absolwentka UEK Rachunkowość i rewizja finansowa oraz doradztwo podatkowe, posiadaczka certyfikatu głównego księgowego uzyskanego w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, w praktyce zawodowej od 2010 roku, dążąca do realizacji wysoko stawianych sobie celów zawodowych jak i osobistych. Na co dzień kochająca żona, miłośniczka spacerów, rock’n’rolla, sernika i opiekunka psiaka rasy basset hound.

Natalia Madej

Natalia Madej

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie ze specjalnościami: rachunkowość i rewizja finansową oraz prawo pracy i ubezpieczenia społeczne.Powierzoną pracę wykonuje rzetelnie oraz z uśmiechem. Po godzinach oddaje się swoim pasjom jako: ekspert opalania natryskowego, stylistka brwi i rzęs, oraz wizażystka.

Jolanta Wierzbięta

Jolanta Wierzbięta

Office manager

W firmie Adria odpowiada za profesjonalne działanie biura. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. rozrachunków oraz windykacji. Stale podnosi swoje kwalifikacje, przez uczestnictwo w różnych branżowych szkoleniach. Zawsze profesjonalnie i z uśmiechem podchodzi do powierzonych zadań.Prywatnie szczęśliwa mama, miłośniczka podróży i włoskiego jedzenia. Wolne chwile poświęca na fotografię, spacery oraz czytanie książek.  

Zaufali nam Dołącz do grona naszych klientów

poprzedni partnernastępny partner

Cennik Poznaj nasz ceny

Ceny naszych usług są negocjowane indywidualnie z każdym Klientem.

Czytaj więcej

Dane kontaktowe Zapraszamy do kontaktu

Biuro Rachunkowe ADRIA s.c.

Anna Cyrnek, Joanna Rębacz

ul. Bobrzyńskiego 31/3
30-348 Kraków

600 370 254

adria@adriabiuro.pl

Czytaj więcej

Formularz kontaktowy Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy - Masz pytania? Napisz do nas / mapa